tavo-voniai

Natūralus Skystas Aleppo Muilas, Damasko Rožių Aromato

9,97 €

  • 250 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

Atraskite garsųjį, tradicišką, TIKRĄJĮ Aleppo muilą skystame pavidale! Pagamintas iš vertingųjų, ekologiškų alyvuogių ir lauramedžių  aliejų - TIKROJO kieto Aleppo muilo komponentų, bei praturtintas Damasko rožių vandeniu, kuris valo, tonizuoja, bei subtiliai gaubia odą savo gaiva ir gėlių natomis.

Alyvuogių ir lauramedžių aliejai, pasižymintys maitinančiomis ir raminančiomis savybėmis, padaro muilą  tinkančiu visų tipų odai, ypatingai sausai ir jautriai odai.

Tai kasdieninio naudojimo produktas skirtas rankoms, veidui, kūnui bei plaukams !

Aleppo muilas gimė dar Antikos laikais, viename seniausių pasaulyje, keturis milijonus gyventojų turinčiame Aleppo mieste, Mesopotamijoje. Allepo muilas simbolizuoja tūkstantmečius kultūros ir istorijos. Šiandien Aleppo muilas tebėra gaminamas tuo pačiu tradiciniu būdu, perduodamu iš kartos į kartą Aleppo muilo gamintojų šeimose.

Šis nuostabus muilas, kuris atkeliavo iš tūkstančio ir vienos nakties šalies, yra vietinių amatininkų kelis tūkstantmečius trukusių tradicijų bei darbo rezultatas. Aleppo muilo gamybos procesas bei sudėtinės dalys niekada nebuvo pakeistos, todėl naudodami šį muilą mes tarsi trumpam sugrįžtame į praeitį... iš Mesopotamijos į vakarus pirmą kartą buvo atvežtas kryžiuočių. Todėl Aleppo muilas iki šių dienų išliko geriausias pasaulyje natūralių muilų pavyzdys.

Kiekvienais metais, kuomet yra spaudžiamas alyvuogių aliejus, Aleppo souk'e vyksta tas pats ritualas: aliejus su vandeniu ir šarmu yra lėtai keletą dienų verdamas dideliuose akmeniniuose puoduose - vyksta vadinamas saponifikacijos procesas. Šiuo muilo gamybos proceso metu temperatūra nėra aukšta tam, kad būtų išsaugomos visų sudedamųjų dalių vertingos savybės. Kuomet susidaro vientisa masė, ji praturtinama lauro medžio uogų aliejumi. Atšalusi masė yra išlyginama ir supjaustoma, tuomet muilas yra džiovinamas saulėje ir vėjyje ne mažiau kaip 9 mėnesius(!). Muilo išorė paruduoja, o vidus lieka charakteringos žalios spalvos.

Alyvmedis yra laikomas taikos ir dieviškosios dovanos simboliu nuo tų laikų, kai balandis, paleistas iš Nojaus arkos, parskraidino vieną jo šakelę. Atėnuose alyvmedis buvo laikomas deivės Atėnės dovana miestui. Nuo tų laikų Viduržemio jūros pakrančių gyventojai alyvų aliejų naudojo ne tik maistui, bet ir kūno priežiūrai.

Antikos laikais taurusis lauras arba Apolono lauras buvo laikomas šventu augalu. Graikai galvojo, kad lauro medis gimė iš nimfos Dafnės metamorfozės, kuri tokiu būdu pasislėpė nuo Apolono meilės. Kaip ir alyvmedis, lauras simbolizavo taiką. Iš lauro uogų, pasižyminčių specifiniu kvapu, yra gaminamas aliejus, garsėjantis savo antiseptinėmis ir antibakterinėmis savybėmis.

Aleppo muilas garsėja savo specifiniu kvapu, švelnumu, antiseptinėmis ir gydomosiomis savybėmis.

Muilas puikiai tinkamas paruošiant odą depiliacijai:

prieš atliekant depiliaciją oda turi būti tinkamai tam paruošta, todėl nuplauti visus nešvarumus bei pašalinti negyvas odos ląsteles puikiai galėsite naudodami natūralią lufą plaušinę bei net ir jautriausiai odai tinkantį Aleppo muilą - tokia procedūra apsaugo nuo ataugančių plaukelių įaugimo į odą.

Tiekiamas patogioje pakuotėje su dozatoriumi.

Ekologiškas produktas, sertifikuotas ECOCERT

Sudėtis Sudėtis: Vanduo, Kalio druska, Damasko rožių gėlių vanduo, Kvapas, Glicerinas, Natrio benzoatas, Kalio sorbatas, Kalio hidroksidas, Citrinos rūgštis, INCI: AQUA (WATER), POTASSIUM OLIVATE*, ROSA DAMASCENA (ROSE) FLOWER WATER*, PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, POTASSIUM LAURELATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, POTASSIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, CITRONELLOL*, GERANIOL*, LINALOOL*. * Ekologiški ingredientai. „Cosmos Organic“ sertifikuotas „Ecocert Greenlife“ pagal „Cosmos“ standartą, kurį galite rasti http://cosmos.ecocert

    Rašykite komentarą: