tavo-voniai

Natūralus Skystas Aleppo Muilas Su 20% Lauramedžių Aliejaus

8,97 €

  • 250 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

Atraskite garsųjį, tradicišką, TIKRĄJĮ Aleppo muilą skystame pavidale! Pagamintas iš vertingųjų, ekologiškų alyvuogių ir lauramedžių  aliejų - TIKROJO kieto Aleppo muilo komponentų. Lauramedžių aliejaus muile yra NET 20%, jis pasižyminčiu raminamu poveikiu, švelniai nuplauna odą, bei apsaugo nuo dirginimo.

Tai kasdieninio naudojimo produktas skirtas rankoms, veidui, kūnui bei plaukams !

Alyvuogių ir lauramedžių aliejai, pasižymintys maitinančiomis ir raminančiomis savybėmis, padaro muilą  tinkančiu visų tipų odai, ypatingai sausai ir jautriai odai.

Aleppo muilas gimė dar Antikos laikais, viename seniausių pasaulyje, keturis milijonus gyventojų turinčiame Aleppo mieste, Mesopotamijoje. Allepo muilas simbolizuoja tūkstantmečius kultūros ir istorijos. Šiandien Aleppo muilas tebėra gaminamas tuo pačiu tradiciniu būdu, perduodamu iš kartos į kartą Aleppo muilo gamintojų šeimose.

Šis nuostabus muilas, kuris atkeliavo iš tūkstančio ir vienos nakties šalies, yra vietinių amatininkų kelis tūkstantmečius trukusių tradicijų bei darbo rezultatas. Aleppo muilo gamybos procesas bei sudėtinės dalys niekada nebuvo pakeistos, todėl naudodami šį muilą mes tarsi trumpam sugrįžtame į praeitį... iš Mesopotamijos į vakarus pirmą kartą buvo atvežtas kryžiuočių. Todėl Aleppo muilas iki šių dienų išliko geriausias pasaulyje natūralių muilų pavyzdys.

Kiekvienais metais, kuomet yra spaudžiamas alyvuogių aliejus, Aleppo souk'e vyksta tas pats ritualas: aliejus su vandeniu ir šarmu yra lėtai keletą dienų verdamas dideliuose akmeniniuose puoduose - vyksta vadinamas saponifikacijos procesas. Šiuo muilo gamybos proceso metu temperatūra nėra aukšta tam, kad būtų išsaugomos visų sudedamųjų dalių vertingos savybės. Kuomet susidaro vientisa masė, ji praturtinama lauro medžio uogų aliejumi. Atšalusi masė yra išlyginama ir supjaustoma, tuomet muilas yra džiovinamas saulėje ir vėjyje ne mažiau kaip 9 mėnesius(!). Muilo išorė paruduoja, o vidus lieka charakteringos žalios spalvos.

Alyvmedis yra laikomas taikos ir dieviškosios dovanos simboliu nuo tų laikų, kai balandis, paleistas iš Nojaus arkos, parskraidino vieną jo šakelę. Atėnuose alyvmedis buvo laikomas deivės Atėnės dovana miestui. Nuo tų laikų Viduržemio jūros pakrančių gyventojai alyvų aliejų naudojo ne tik maistui, bet ir kūno priežiūrai.

Antikos laikais taurusis lauras arba Apolono lauras buvo laikomas šventu augalu. Graikai galvojo, kad lauro medis gimė iš nimfos Dafnės metamorfozės, kuri tokiu būdu pasislėpė nuo Apolono meilės. Kaip ir alyvmedis, lauras simbolizavo taiką. Iš lauro uogų, pasižyminčių specifiniu kvapu, yra gaminamas aliejus, garsėjantis savo antiseptinėmis ir antibakterinėmis savybėmis.

Aleppo muilas garsėja savo specifiniu kvapu, švelnumu, antiseptinėmis ir gydomosiomis savybėmis.

Rekomenduojama. Būdamas veik bekvapis šis muilas labai tinka jautriems ar alergiškiems kvapams žmonėms, turintiems jautrią odą, taip pat ir vaikų odos priežiūrai. Juo galima skalbti ir vaikų rūbelius.

Muilas puikiai tinkamas paruošiant odą depiliacijai. Nuplaukite juo visus nešvarumus bei pašalinkite negyvas odos ląsteles. Tai padaryti puikiai galėsite naudodami natūralią lufą plaušinę bei net ir jautriausiai odai tinkantį Aleppo muilą - tokia procedūra apsaugo nuo ataugančių plaukelių įaugimo į odą.

Tiekiamas patogioje pakuotėje su dozatoriumi.

Ekologiškas produktas, sertifikuotas ECOCERT

Sudėtis Sudėtis: Vanduo, Kalio druska, Glicerinas, Natrio benzenkarboksilatas, Kalio hidroksidas. INCI: AQUA (WATER), POTASSIUM OLIVATE*, POTASSIUM LAURELATE*, GLYCERIN*, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, POTASSIUM HYDROXIDE. * Ekologiški ingredientai. „Cosmos Organic“ sertifikuotas „Ecocert Greenlife“ pagal „Cosmos“ standartą, kurį galite rasti http://cosmos.ecocert

    Rašykite komentarą: