naturalus-dezodorantai-aluno-dezodorantas

Birūs Alūno Akmens Milteliai

12,97 €

  • 150 g

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

Alūno akmuo yra mineralas. Neapdorotos formos jis skaidrus ir bekvapis kristalas, dažnai laikomas natūraliausia gamtoje susiformavusia higienos priemone. Šiandien šis akmuo dažniausiai naudojamas kaip natūralus dezodorantas arba kaip priemonė po skutimosi dėl sutraukiančių ir hemostatinių savybių.

Šie birūs alūno akmens milteliai skirti kojų priežiūrai. Tačiau gali būti naudojami kaip priemonė po skutimosi. O jų sutraukiančios savybės ypatingai tinka odai, linkusiai į aknę.

Kad jūsų kojos taptų minkštos bei apsaugotos, įberkite 2 šaukštus alūno akmens miltelių į šilto vandens vonelę ir pamirkykite jas 10–20 minučių. Kai oda suminkštės, naudokite pemzos akmenį šiurkščios odos pašalinimui. Nuplaukite ir nusausinkite kojas, tada sudrėkinkite jas sviestu, losjonu ar kūno pieneliu, kad oda liktų minkšta ir švelni. Geresniam rezultatui pasiekti procedūrą kartokite reguliariai ištisus metus.

Stipresniam efektui pasiekti alūno akmens miltelius galima berti tiesiai į kojinę ar batus. Ypač veiksminga vasaros laikotarpiu, avint avalynę basomis kojomis. Milteliai turi antibakterinių savybių, panaikina nemalonų kvapą bei stabdo tolimesnį bakterijų dauginimąsi, reguliuoja prakaito lygį bei apsaugo nuo grybelio atsiradimo.

Parduodamas natūralioje atlasinėje PP pakuotėje su sandariu dangteliu.

Sudėtis POTASSIUM ALUM. Pagaminta iš 100% ekologiškų ingredientų. Cosmos Natural sertifikuotas Ecocert Greenlife pagal Cosmos standartą, kurį galite rasti čia http://cosmos.ecocert.com Pagaminta Prancūzijoje
Tara/ pakuotė Plastikinė dėžutė

    Rašykite komentarą: