naturalus-galvos-ir-kuno-sveitikliai

Augalinė lufa plaušinė

8,97 €

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (17)

Ši augalinė kempinė yra visiškai natūrali, nes tai yra tikriausias moliūgų šeimos augalas! Pasirinkę šią plaušinę prisidedate prie gamtosaugos, nes tai visiškai natūralus gamtos neteršiantis, suyrantis produktas.

Lufa plaušinių būna įvairių: išformuotų, sukietintų, prisiūtų prie medžiagos, įlietų į muilus ir kt. Ši lufa, iš esmės būdama toks pats augalas, yra išskirtinė ir pojūtis ja prausiant odą yra taip pat kitoks. Užtikriname, kad rinkoje tokia lufa yra vienintelė ir nepanaši į kitas!

Išties puiki, minkšto ir kartu tvirto pluošto. Šveičiant ja odą, ši kaista nuo švelniai ir saldžiai šiurkštaus trynimo.

Natūrali lufa plaušinė nėra praturtinta jokiomis papildomomis medžiagomis, joje nesikaupia bakterijos, todėl ilgainiui neatsiranda nemalonus kvapas! Greitai išdžiūna, o jos šiurkštumas nėra greitai nusitrinantis!

Rekomenduojama. Plaušinė stimuliuoja, aktyvina kraujo cirkuliaciją, padeda kovoti su celiulitu, nušveičia odą pašalindama negyvas odos ląsteles, dėl ko oda tampa minkšta ir švelni.

Prieš atliekant depiliaciją patartina atlikti odos šveitimą (pilingą). Todėl ši plaušinė tam taip pat puikiai tinka, nes jos pagalba pašalinamos negyvos odos ląstelės, palengvinamas nepageidaujamų plaukelių išrovimas bei apsisaugoma nuo ataugančių plaukelių įaugimo į odą.

Kitas labai svarbus mūsų asmeninis pastebėjimas - antrąjį odos "šveitimą" (pakankamai stiprų ir šiurkštų) tiesiog būtina atlikti tuomet, kai po atliktos depiliacijos praeina laiko tarpas ir pastebite, jog išrauti plaukeliai pradeda atauginėti. Tai labai padeda apsisaugoti nuo plaukelių įaugimo į odą.

Naudojimas. Sušlapinkite lufa plaušinę - tai suminkštins šios augalinės kempinės pluoštą. Naudokite ją pagal poreikį ar du tris kartus per mėnesį vietoje kempinės, arba 24 val. prieš atliekant nepageidaujamų plaukelių depiliaciją.

Panaudojus plaušinę praskalaukite švariu vandeniu, papurtykite ir palikite išdžiūti.

Sudėtis 100% lufa (Luffa acutangula) - nieko daugiau!
A

2022-04-12


Nuostabi kempinė. Visada patikdavo šiek tiek šiurkštesnės kempinės, tai ši tiko puikiausiai. Esu be galo patenkinta!

I

2021-11-28


Tobula kempinė!tikras atradimas!
Nušveičia geriau negu visi šveitikliai!

I

2019-12-19


Didžiausias atradimas! Nuostabi! Stebuklas įvyko akyse, kai vos kaip popieriaus lapas akyse virto plyta ???? Labai gerai bet švelniai nušveičia odą. Tobula ❤️

Daugiau komentarų

A

2022-04-12


Nuostabi kempinė. Visada patikdavo šiek tiek šiurkštesnės kempinės, tai ši tiko puikiausiai. Esu be galo patenkinta!

I

2021-11-28


Tobula kempinė!tikras atradimas!
Nušveičia geriau negu visi šveitikliai!

I

2019-12-19


Didžiausias atradimas! Nuostabi! Stebuklas įvyko akyse, kai vos kaip popieriaus lapas akyse virto plyta ???? Labai gerai bet švelniai nušveičia odą. Tobula ❤️

A

2019-12-10


Tobulas atradimas, nesitikėjau, jog bus toks gėris. Kokybė nuginkluoja. :)

N

2016-04-19


Atsiliepimas, skelbtas Naturatos Facebook'e: "O lufa tai puikumėlis, net nesitikėjau, kad ji tokia puiki prausimosi priemonė. 6 metus "tempiau" įsigijimą ir štai pagaliau... Labai labai džiaugiuos šiuo naujoku mano vonioj!”

R

2015-12-19


Kai ją pabandžiau, visos kitos kempinės greitai išsikraustė iš mano namų :)

E

2014-04-15


Nuostabi plaušinė! Kaip gerai, kad ją atradau. Jau ir draugėms, mamai, sesei rekomendavau :)

I

2014-03-28


Kai gavau kempine, paciupinejus pamaniau, kad kietoka... Bet kai suvilgiau siltu vandeniu, ji suminkstejo. Rankoms ir sveitimui krutines srityje man gal kiek siurkstoka (ten kur plonesne oda ir nera riebaliuku - gana siurkstokai sveiciasi), bet kojoms, subiniukui ir pedoms sveisti ideali. :) Kunas po sveitimo lieka svelnus.

l

2014-01-31


Nusipirkau plausine neseniai, bet ji tikrai man patinka. Laikau ja duse. Ypac megstu perbraukti per padus, jie tada tokie kudikiskai minkti pasidaro.

N

2013-11-27


Atsiliepimas, atsiųstas el. paštu: "Labai patenkinta šiuo produktu, kuris ne tik kad geras, bet ir idealiai tinkantis delnui savo dydžiu. Dovanosiu keletą draugėms."

m

2013-10-17


Ir as jau gavai sia kempine. Labai patenkinta. Tai nuostabus daiktas.

N

2013-10-15


Atsiliepimas, atsiųstas el paštu: "Plaušinė nuostabi, pirkau ją sau ir keletą papildomų vienetų kartu su Aleppo muiliukais, skirtų dovanoms. Puiki dovana ne tik man pačiai, bet ir kitiems bus!"

J

2013-05-05


pati nuostabiausia kempinė kokią esu turėjusi:) ne per šiurkšti

I

2012-09-17


Gana įdomi, viena pusė švelnesnė, kita šiurkštesnė, ir dar siurprizas - kelios sėklos :)

J

2012-06-21


Geresnės kempinės nesu turėjusi. Puikus pasirinkimas mėgstantiems ne pasiglostyti, o nusiprausti:D

A

2011-10-20


Esu LABAI LAIMINGA radusi tokia nuostabia plausine. Ji tikrai siurksti ir labai gerai pasalina suragejusias odos lasteles. O tai yra labai svarbu norint tureti svaria ir labai svelnia kuno oda! Aciu uz sia naturalia plausine : )))))))))

n

2011-01-26


man si plausine nereali.Greitai isdziusta,gerai issiplauna.Ir patinka jos nenusitrinantis siurkstumas.

Mažiau komentarų

    Rašykite komentarą: