naturalus-galvos-ir-kuno-sveitikliai

Masažinė Šveičiamoji Pirštinė Juoda

9,97 €

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Komentarai (0)

Hammam - tai sena turkiškos pirties tradicija, atliekama ant šiltų marmurinių gultų, kurią sudaro kūno šveitimas specialiomis šiurkščiomis pirštinėmis bei nuplovimas muilo putomis.

Prieš bet kokią kūno puoselėjimo procedūrą rekomenduojama atlikti kūno šveitimą, kadangi nušveista oda tampa minkšta ir lengviau sugeria aliejus, ekstraktus ir kitas maitinamąsias medžiagas, esančias odos priežiūros priemonėse.

Ši pirštinė skirta kūno šveitimui, negyvų odos ląstelių šalinimui, mikrocirkuliacijos gerinimui. Atkeliauja tiesiai iš Pietų Maroco.

Šia pirštine atliekamas giluminis odos valymas, atkemšantis poras, pašalinantis suragėjusį odos sluoksnį. Kartu suminkštinantis ir jauninantis odą, gerinantis kraujotaką, suteikiantis jai elastingumo bei glotnumo.

Po tokios šveitimo procedūros poros tampa lengvai prieinamos, oda atgyja, sustangrėja, tampa šviežia, alkana priemonių.

Rekomenduojama. Pašalinus negyvos odos atplaišėles, geriau įsisavinamos medžiagos, esančios odos priežiūros priemonėse ir taip oda labiau lepinama; oda geriau paruošiama saulės vonioms; tolygiau pasidengia savaiminio įdegio kremas; apsaugoma nuo plaukelių įaugimo į odą.

Prieš atliekant depiliaciją patartina atlikti odos šveitimą (pilingą) tam, kad pašalinti negyvas odos ląsteles, palengvinti nepageidaujamų plaukelių išrovimą bei išvengti ataugančių plaukelių įaugimo į odą. Tam puikiai tinka ši pirštinė.

Kitas svarbus momentas - antrąjį odos "šveitimą" (pakankamai stiprų ir šiurkštų) atlikite tuomet, kai po atliktos depiliacijos praėjus šiek tiek laiko išrauti plaukeliai pradeda atauginėti. Tai apsaugo nuo plaukelių įaugimo į odą.

Naudojimas. Pirštinė gali būti naudojama kasdien (jei nenaudojate papildomų šveičiamųjų priemonių) arba kartą savaitėje (kartu su papildomomis pilinguojančiomis priemonėmis), didesnį dėmesį skiriant probleminėms zonoms, taip pat toms, kuriose yra įaugusių plaukelių.

Pageidaujant intensyvesnio šveitimo naudoti ne su muilu, o šveitimo priemonėmis, pvz., kavos tirščiais, įvairiais odos šveitikliais.

Įtrinkite odą prausimosi priemone arba juoduoju Aleppo muilu, druskos ar cukraus pilingu, sukamaisiais judesiais nušveiskite odą šia pirštine.

Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojama tai atlikti po maudynių vonioje, duše, pirtyje, t.y. kai oda įšilusi ir odos poros atsivėrę. Švarią ir sausą (dar geriau drėgną) odą ištepkite natūraliu nerafinuotu aliejumi.

Po tinkamai atliktos pilnos procedūros itin juntamas poveikis kraujotakai, limfotakai, celiulito profilaktikai.

Pirštinę galima ir reikia reguliariai skalbti rankomis.

Pirštinės išmatavimai 210 mm x170 mm. Spalva juoda.

 

 

    Rašykite komentarą: