naturalus-muilai

Tikrasis Aleppo muilas su 40% lauramedžio aliejumi

10,97 €

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (13)

Bendra Aleppo muilo charakteristika. Arabų vadinamas "žaliuoju auksu"...

Kartais vadinamas tiesiog alyvuogių arba Kleopatros muilu.

Aleppo muilas gimė dar Antikos laikais, viename seniausių pasaulyje, keturis milijonus gyventojų turinčiame Aleppo mieste, Mesopotamijoje. Allepo muilas simbolizuoja tūkstantmečius kultūros ir istorijos. Šiandien Aleppo muilas tebėra gaminamas tuo pačiu tradiciniu būdu, perduodamu iš kartos į kartą Aleppo muilo gamintojų šeimose.

Šis nuostabus muilas, kuris atkeliavo iš tūkstančio ir vienos nakties šalies, yra vietinių amatininkų kelis tūkstantmečius trukusių tradicijų bei darbo rezultatas. Aleppo muilo gamybos procesas bei sudėtinės dalys niekada nebuvo pakeistos, todėl naudodami šį muilą mes tarsi trumpam sugrįžtame į praeitį...

Šis autentiškas muilas tiesiai iš Mesopotamijos į vakarus pirmą kartą buvo atvežtas kryžiuočių. Todėl Aleppo muilas iki šių dienų išliko geriausias pasaulyje natūralių muilų pavyzdys.

Kiekvienais metais, kuomet yra spaudžiamas alyvuogių aliejus, Aleppo souk'e vyksta tas pats ritualas: aliejus su vandeniu ir šarmu yra lėtai keletą dienų verdamas dideliuose akmeniniuose puoduose - vyksta vadinamas saponifikacijos procesas. Šiuo muilo gamybos proceso metu temperatūra nėra aukšta tam, kad būtų išsaugomos visų sudedamųjų dalių vertingos savybės. Kuomet susidaro vientisa masė, ji praturtinama lauro medžio uogų aliejumi. Atšalusi masė yra išlyginama ir supjaustoma, tuomet muilas yra džiovinamas saulėje ir vėjyje ne mažiau kaip 9 mėnesius(!). Muilo išorė paruduoja, o vidus lieka charakteringos žalios spalvos (žr. nuotrauką).

Muilas garsus savo legendiniu kietumu, todėl neabejotinai nustebins savo nepaprastu skalsumu. Net sudrėkinto muilo neįspausite - toks kietas jis yra! Aleppo muilas net 6 kartus skalsesnis nei įprastas muilas!

Nuo senų laikų šis muilas yra kubo formos, su įspaustu jį gaminusio amatininko antspaudu.

 

Aleppo muilas garsėja savo specifiniu kvapu, kietumu ir tuo pačiu minkštumu bei švelnumu, terapinėmis savybėmis.

Šiame muile esantis lauramedžio uogų bei alyvuogių aliejai puikiai drėkina, maitina bei minkština odą, atverdami poras leidžia pajusti gilų ir efektyvų prausimąsi.

Lauro uogų aliejaus kiekis muile lemia jo kokybę ir veiksmingumą, todėl žinotina, jog Aleppo muiluose lauramedžio aliejaus būna nuo vos kelių iki kelių dešimčių procentų. Kuo lauramedžio aliejaus muile daugiau, tuo tamsesnis yra Aleppo muilas ir tuo jautresnei, sausesnei odai jis labiau tinka!

Būtent todėl pasirinkome Aleppo muilą, sudėtyje turintį net 40% laurų aliejaus  (tai lygiai tas pats mūsų anksčiau tiektas Aleppas su 45% laurų aliejaus, tačiau pakeistas į 40% dėl suvienodito/suapvalinto ECOCERT pateikto skaičiavimo), ir kuris skirtas itin sausos, jautrios, suirzusios odos priežiūrai.

Rekomenduojama. Labiausiai rekomenduojamas sausai, itin sausai, suirzusiai odai.

Šis labai švelnus muilas tinka pačioms jautriausioms odoms, veido ir kūno priežiūrai, plaukams trinkti, skalbimui.

Aleppo muilas yra puiki priemonė prižiūrėti aknės, psoriazės, egzemos pažeistą odą. Užtenka muilo puta patepti pažeistas odos vietas ir palaikyti 2-3 minutes, tuomet nuplauti drungnu vandeniu.

Aleppo muilas gali būti naudojamas vietoje šampūno (vieną du kartus savaitėje), veido kaukės (leisti išdžiūti laikant 1 min., po to nuplauti vandeniu), o taip pat vietoje skutimosi putų.

Prieš atliekant depiliaciją oda turi būti tinkamai tam paruošta, todėl nuplauti visus nešvarumus bei pašalinti negyvas odos ląsteles puikiai galėsite naudodami natūralią lufą plaušinę bei net ir jautriausiai odai tinkantį Aleppo muilą - tokia procedūra apsaugo nuo ataugančių plaukelių įaugimo į odą.

Nuo 2011 m. Aleppo muilas įgijo saugomos kilmės vietos ir geografinės nuorodos statusą.

Šis Aleppo muilas yra originalus, pagamintas Sirijoje, Alepo mieste, laikantis tradicinio gamybos būdo ir vietos reikalavimų. Tiekiamas firminėje pakuotėje, paženklintoje specialiu ženklu, patvirtinančiu tradicinį muilo gamybos būdą ir kilmės vietą.

Dėka sudėtyje esančio didelio kiekio ypatingojo laurų aliejaus, yra išskirtinai aukštos kokybės, kas leis pajusti skirtumą tarp kitų bandytų Aleppo muilų!

Unikalų Aleppo muilo gamybos procesą galite išvysti štai čia (verta pamatyti!).
Sudėtis alyvuogių aliejus (Sodium Olivate), lauramedžių aliejus (Sodium Laurate), vanduo (Aqua), glicerinas, sodos chloridas (Sodium Chloride), sodos hidroksidas (Sodium Hydroxide)
E

2020-07-09

Evelina

Ačiū už greitą pristatymą! Jau išbandžiau ir nustebino tas švaros pojūtis, bei išvalyta veido oda. Labai patenkinta pirkiniu!

Ž

2020-05-14

Žaneta

Superinis muilas, naudoju pastoviai jau keletą metų. Tikras spa odai, tiek kūno, tiek veido.

A

2020-05-10

Aušra

Turiu probleminės oda tiek kūno tiek veido, niekas netinka, ji yra saysa sydirgusi vadinama žąsies oda. Tačiau sismuilas ja jas tokio! Oda jauciasi minksta, drėgnesne, veido taip pat, vakare nusiprausus ryte atrodo pasimaitinusi, ne saysa, m aš n žiauriai didelė nuostabą. Nerealei esu sužavėta!

Daugiau komentarų

E

2020-07-09

Evelina

Ačiū už greitą pristatymą! Jau išbandžiau ir nustebino tas švaros pojūtis, bei išvalyta veido oda. Labai patenkinta pirkiniu!

Ž

2020-05-14

Žaneta

Superinis muilas, naudoju pastoviai jau keletą metų. Tikras spa odai, tiek kūno, tiek veido.

A

2020-05-10

Aušra

Turiu probleminės oda tiek kūno tiek veido, niekas netinka, ji yra saysa sydirgusi vadinama žąsies oda. Tačiau sismuilas ja jas tokio! Oda jauciasi minksta, drėgnesne, veido taip pat, vakare nusiprausus ryte atrodo pasimaitinusi, ne saysa, m aš n žiauriai didelė nuostabą. Nerealei esu sužavėta!

N

2017-09-18

Natura

Atsiliepimas, skelbtas Naturatos FaceBook'o puslapyje: "Puikiausias muilas! Naudojame jau ne vienus metus visa šeima!"

R

2015-12-19

Ramunė

Puikus! Tinka visai mūsų šeimai. Labai labai švelniai plauna

N

2015-12-11

Natura

Atsiliepimas, skelbtas Naturatos FaceBook'o puslapyje: "Šis muilas puikus. Netgi pavadinčiau jį antiseptiku, nedžiovinančiu odos."

J

2014-07-13

Jurgita

Tai labiausiai man patikęs muilas iš visų bandytų. Jis nesausina odos, tinka visam kūnui - nereikia atskirų prausiklių.
Vaikų plaukučius taip pat puikiai išplauna.

I

2014-03-28

Irma

Pirkau muila praustis vyrui. Jo komentaras po pirmojo prausimosi: "muilas visai nieko, ir kvapas pakankamai normalus" (buvau prigasdinus kad kvepes kaip ukiskas muilas). Po antro prausimosi: na kuo toliau tuo labiau man jis patinka! Ir kuno plaukeliai po maudyniu tokie svelnus".

Man asmeniskai kvapas gal kiek per intensyvus. Taciau muilas gerai putoja ir yra skalsus.

L

2014-01-05

Laura

Išties muilas panašus į ūkišką ir kvapas iš pirmo karto gal nevisai patiks - reikia priprasti, bet švelnesnis, nei ūkiško. Bet išbandžius ir kitus natūralius muilus - man šis nerealus ir pats geriausias :-). Mano sausai odai - pats tas, plaukai - irgi nerealūs :-) (ne iš pirmo karto - reikia šiek tiek kantrybės leisti jiems atprasti nuo cheminių šampūnų). Kai pripratau prie šio muilo - namie išnyko visos dušo želės ir šampūnai :-)

J

2012-03-09

Jurga

Kvapas ne kerintis, bet visai padorus:) Vyras pabandė naudoti vietoj skutimosi želė, sakė, nuo šiol naudos tik šį muilą. Lengvai nuskuta, gausiai drėkina ir net plaukeliai atauga lėčiau!

N

2011-11-10

Natura

Nesutiktume su Rūta, nes aromatas kerintis. Tiesa, jis toks, koks ir būdingas Aleppams, tačiau mažiau specifinis ir švelnesnis nei kad kitų. Juk negali natūralus muilas, susidedantis TIK iš alyvuogių ir laurų aliejaus kvepėti saldžiai ir gardžiai :)
Keista, jog traukia odą, nes dar neteko naudoti tokio odos nesausinančios muilo. Beje, tai ne tik mūsų asmeniškas pastebėjimas, bet ir nuolatinių pirkėjų bei pažįstamų patirtis. Bet, matyt, tai, kaip ir viskas, labai individualu.

R

2011-11-10

Ruta

kvapas baisuokliskas, vaizdas irgi, tikras ukinis muilo gabalas:) naudojau tris kartelius tik, bet sausa mano oda po maudyniu su juo tik dar lbiau tempia..gal reikia ipratimo..

Ž

2011-05-02

Živilė

Puikus prasirinkimas Aleppo muilų mėgėjams, nes ši Aleppo muilo rūšis taip pat išskirtinė ir tas pasijaučia iškart jį naudojant. Yra mažiau specifinio kvapo, labai švelnus, minkštai putojantis ir labai glotninantis odą.
Turėtų būti idealus sausos, jautrios ir suirzusios odos priežiūrai.

Mažiau komentarų

    Rašykite komentarą: