naturalus-muilai

Aleppo muilas su argano aliejumi ir gasulu

5,97 €

  • 100 g

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Komentarai (5)

Bendra Aleppo muilo charakteristika. Arabų vadinamas "žaliuoju auksu"...

Aleppo muilas gimė dar Antikos laikais, viename seniausių pasaulyje, keturis milijonus gyventojų turinčiame Aleppo mieste, Mesopotamijoje. Allepo muilas simbolizuoja tūkstantmečius kultūros ir istorijos. Šiandien Aleppo muilas tebėra gaminamas tuo pačiu tradiciniu būdu, perduodamu iš kartos į kartą Aleppo muilo gamintojų šeimose.

Šis nuostabus muilas, kuris atkeliavo iš tūkstančio ir vienos nakties šalies, yra vietinių amatininkų kelis tūkstantmečius trukusių tradicijų bei darbo rezultatas. Aleppo muilo gamybos procesas bei sudėtinės dalys niekada nebuvo pakeistos, todėl naudodami šį muilą mes tarsi trumpam sugrįžtame į praeitį...

Šis autentiškas muilas tiesiai iš Mesopotamijos į vakarus pirmą kartą buvo atvežtas kryžiuočių. Todėl Aleppo muilas iki šių dienų išliko geriausias pasaulyje natūralių muilų pavyzdys.

Lauramedžio uogų bei alyvuogių aliejai, vanduo ir soda - tik tai ir tesudaro tikrąjį Aleppo muilą!

Kiekvienais metais, kuomet yra spaudžiamas alyvuogių aliejus, Aleppo souk'e vyksta tas pats ritualas: aliejus su vandeniu ir šarmu yra lėtai keletą dienų verdamas dideliuose akmeniniuose puoduose - vyksta vadinamas saponifikacijos procesas. Šiuo muilo gamybos proceso metu temperatūra nėra aukšta tam, kad būtų išsaugomos visų sudedamųjų dalių vertingos savybės. Kuomet susidaro vientisa masė, ji praturtinama lauro medžio uogų aliejumi. Atšalusi masė yra išlyginama ir supjaustoma, tuomet muilas yra džiovinamas saulėje ir vėjyje ne mažiau kaip 9 mėnesius(!).

Muilas garsus savo legendiniu kietumu, todėl neabejotinai nustebins savo nepaprastu skalsumu. Net sudrėkinto muilo neįspausite - toks kietas jis yra! Aleppo muilas net 6 kartus skalsesnis nei įprastas muilas!

Nuo senų laikų šis muilas yra kubo formos, su įspaustu jį gaminusio amatininko antspaudu.

 

Aleppo muilas garsėja savo specifiniu kvapu, kietumu ir tuo pačiu minkštumu bei švelnumu, antiseptinėmis ir gydomosiomis savybėmis.

Muile esantis lauramedžio uogų bei alyvuogių aliejai puikiai drėkina, maitina bei minkština odą, atverdami poras leidžia pajusti gilų ir efektyvų prausimąsi.

Šis plytos rudumo Aleppo muilas specialiai buvo praturtintas argano aliejumi bei gasulo moliu, todėl prausiantis pajusite tikrai minimalų ir itin švelnų molio grūdelių šveitimą.

Gasulo molis išsiskiria savo nepaprastu švelnumu bei gydomosiomis savybėmis. Tai mineralų gausus molis, buvęs nusėdęs jūros dugne prieš milijonus metų - jame yra didelis kiekis silicio, kalio bei magnio.

Gasulas puikiais sugeria riebalus, nešvarumus, todėl skirtas norintiems turėti švarią, sveiką odą.

Tuo tarpu sudėtyje esantis argano aliejus maitina ir puoselėja sausą odą.

Šis labai švelnus muilas tinka pačioms jautriausioms odoms, net ir  veido ir kūno priežiūrai, plaukams trinkti.

Aleppo muilas yra puiki priemonė prižiūrėti aknės, psoriazės, egzemos pažeistą odą. Užtenka muilo puta patepti pažeistas odos vietas ir palaikyti 2-3 minutes, tuomet nuplauti drungnu vandeniu.

Aleppo muilas gali būti naudojamas vietoje šampūno (vieną du kartus savaitėje), veido kaukės (leisti išdžiūti laikant 1 min., po to nuplauti vandeniu).

Prieš atliekant depiliaciją oda turi būti tinkamai tam paruošta, todėl nuplauti visus nešvarumus bei pašalinti negyvas odos ląsteles puikiai galėsite naudodami natūralią lufą plaušinę bei net ir jautriausiai odai tinkantį Aleppo muilą - tokia procedūra apsaugo nuo ataugančių plaukelių įaugimo į odą.

Jums siūlomas Aleppo muilas yra atkeliavęs iš Sirijos. Jo puiki kokybė leis pajusti skirtumą tarp kitų anksčiau galimai bandytų Aleppo muilų!

Unikalų Aleppo muilo gamybos procesą galite išvysti štai čia (tikrai verta pamatyti!).

 

Sudėtis: alyvuogių aliejus (Sodium Olivate), lauramedžio aliejus 17% (Sodium Laurate ), vanduo (Aqua), gasulo molis (Illite), argano aliejus (Argania Spinosa), sodos hidroksidas (Sodium Hydroxide)

R

2021-04-06

Roberta

Pranoko lūkesčius!

R

2015-12-19

Ramunė

Šį muilą prisipratinau iš antro gabalėlio. Jis buvo pirmas mano pabandytas natūralus muilas. Tikriausiai dėl to ir ne iš karto patiko, oda dar nebuvo susidraugavusi su natūraliom priemonėm. Po kelių metų vėl pabandžiau ir puikiai tiko ir patiko tiek veidui, tiek kūnui. Puikiai išvalo odą

N

2014-01-31

Natura

Atsiliepimas, skelbtas Naturatos FaceBook'e: "Man labai patiko :) būtinai jį dar kartą užsisakysiu!"

Daugiau komentarų

R

2021-04-06

Roberta

Pranoko lūkesčius!

R

2015-12-19

Ramunė

Šį muilą prisipratinau iš antro gabalėlio. Jis buvo pirmas mano pabandytas natūralus muilas. Tikriausiai dėl to ir ne iš karto patiko, oda dar nebuvo susidraugavusi su natūraliom priemonėm. Po kelių metų vėl pabandžiau ir puikiai tiko ir patiko tiek veidui, tiek kūnui. Puikiai išvalo odą

N

2014-01-31

Natura

Atsiliepimas, skelbtas Naturatos FaceBook'e: "Man labai patiko :) būtinai jį dar kartą užsisakysiu!"

N

2013-11-20

Natura

Atsiliepimas, skelbtas Naturatos FaceBook'e: "Nuostabus muiliukas, jo kvapas toks gaivus, suteikiantis energijos."

Ž

2011-04-05

Živilė

Šis muilas taip pat tapo vienu mano mėgstamiausių - labiausiai dėl to, kad juo prausiantis jaučiasi gasulo molio grūdeliai, tačiau taip subtiliai ir švelniai, kad šveičiamuoju šio muilo negalėtum pavadinti :)

Mažiau komentarų

    Rašykite komentarą: