naturalus-muilai

Aleppo muilas su rožių aliejumi

5,97 €

  • 100 g

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Komentarai (1)

Bendra Aleppo muilo chrakteristika. Arabų vadinamas "žaliuoju auksu"...

Aleppo muilas gimė dar Antikos laikais, viename seniausių pasaulyje, keturis milijonus gyventojų turinčiame Aleppo mieste, Mesopotamijoje. Allepo muilas simbolizuoja tūkstantmečius kultūros ir istorijos. Šiandien Aleppo muilas tebėra gaminamas tuo pačiu tradiciniu būdu, perduodamu iš kartos į kartą Aleppo muilo gamintojų šeimose.

Šis nuostabus muilas, kuris atkeliavo iš tūkstančio ir vienos nakties šalies, yra vietinių amatininkų kelis tūkstantmečius trukusių tradicijų bei darbo rezultatas. Aleppo muilo gamybos procesas bei sudėtinės dalys niekada nebuvo pakeistos, todėl naudodami šį muilą mes tarsi trumpam sugrįžtame į praeitį...

Šis autentiškas muilas tiesiai iš Mesopotamijos į vakarus pirmą kartą buvo atvežtas kryžiuočių. Todėl Aleppo muilas iki šių dienų išliko geriausias pasaulyje natūralių muilų pavyzdys.

Lauramedžio uogų bei alyvuogių aliejai, vanduo ir soda - tik tai ir tesudaro tikrąjį Aleppo muilą!

Kiekvienais metais, kuomet yra spaudžiamas alyvuogių aliejus, Aleppo souk'e vyksta tas pats ritualas: aliejus su vandeniu ir šarmu yra lėtai keletą dienų verdamas dideliuose akmeniniuose puoduose - vyksta vadinamas saponifikacijos procesas. Šiuo muilo gamybos proceso metu temperatūra nėra aukšta tam, kad būtų išsaugomos visų sudedamųjų dalių vertingos savybės. Kuomet susidaro vientisa masė, ji praturtinama lauro medžio uogų aliejumi. Atšalusi masė yra išlyginama ir supjaustoma, tuomet muilas yra džiovinamas saulėje ir vėjyje ne mažiau kaip 9 mėnesius(!).

Muilas garsus savo legendiniu kietumu, todėl neabejotinai nustebins savo nepaprastu skalsumu. Net sudrėkinto muilo neįspausite - toks kietas jis yra! Aleppo muilas net 6 kartus skalsesnis nei įprastas muilas!

Nuo senų laikų šis muilas yra kubo formos, su įspaustu jį gaminusio amatininko antspaudu.

 

Aleppo muilas garsėja savo specifiniu kvapu, kietumu ir tuo pačiu minkštumu bei švelnumu, antiseptinėmis ir gydomosiomis savybėmis.

Muile esantis lauramedžio uogų bei alyvuogių aliejai puikiai drėkina, maitina bei minkština odą, atverdami poras leidžia pajusti gilų ir efektyvų prausimąsi.

Šis Aleppas specialiai buvo praturtintas rožių eteriniu aliejumi, kuris pasižymi odą regeneruojančiomis, drėkinančiomis, maitinančiomis savybėmis bei suteikia muilui vos juntamas rožių aromato natas.

Naudojimas. Šis labai švelnus muilas tinka pačioms jautriausioms odoms, net ir veido ir kūno priežiūrai, plaukams trinkti.

Aleppo muilas yra puiki priemonė prižiūrėti aknės, psoriazės, egzemos pažeistą odą. Užtenka muilo puta patepti pažeistas odos vietas ir palaikyti 2-3 minutes, tuomet nuplauti drungnu vandeniu.

Aleppo muilas gali būti naudojamas vietoje šampūno (vieną du kartus savaitėje), veido kaukės (leisti išdžiūti laikant 1 min., po to nuplauti vandeniu), o taip pat vietoje skutimosi putų.

Prieš atliekant depiliaciją oda turi būti tinkamai tam paruošta, todėl nuplauti visus nešvarumus bei pašalinti negyvas odos ląsteles puikiai galėsite naudodami natūralią lufą plaušinę bei net ir jautriausiai odai tinkantį Aleppo muilą - tokia procedūra apsaugo nuo ataugančių plaukelių įaugimo į odą.

Pabandykite šį muilą dėti į švarių, sulankstytų rūbų spintą.

Jums siūlomas Aleppo muilas yra atkeliavęs iš Sirijos, o unikalų Aleppo muilo gamybos procesą galite išvysti štai čia (verta pamatyti!).

 

Sudėtis: alyvuogių aliejus (Sodium Olivate), lauramedžio aliejus 17% (Sodium Laurate), vanduo (Aqua), rožių eterinis aliejus (Rosa damascena), sodos hidroksidas (Sodium Hydroxide)

I

2013-04-01

Ilona

Man labai patinka šis muiliukas jis gal bekvapis, tačiau aš jį naudoju veidui tai labai gerai nuplauna veiduko visus nešvarumus.

    Rašykite komentarą: