naturalus-muilai

Aleppo muilas su Negyvosios jūros purvu

5,97 €

  • 100 g

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (3)

Bendra Aleppo muilo charakteristika. Aleppo muilas gimė dar Antikos laikais, viename seniausių pasaulyje, keturis milijonus gyventojų turinčiame Aleppo mieste, Mesopotamijoje. Allepo muilas simbolizuoja tūkstantmečius kultūros ir istorijos. Šiandien Aleppo muilas tebėra gaminamas tuo pačiu tradiciniu būdu, perduodamu iš kartos į kartą Aleppo muilo gamintojų šeimose.

Šis nuostabus muilas, kuris atkeliavo iš tūkstančio ir vienos nakties šalies, yra vietinių amatininkų kelis tūkstantmečius trukusių tradicijų bei darbo rezultatas. Aleppo muilo gamybos procesas bei sudėtinės dalys niekada nebuvo pakeistos, todėl naudodami šį muilą mes tarsi trumpam sugrįžtame į praeitį...

Šis autentiškas muilas tiesiai iš Mesopotamijos į vakarus pirmą kartą buvo atvežtas kryžiuočių. Todėl Aleppo muilas iki šių dienų išliko geriausias pasaulyje natūralių muilų pavyzdys.

Lauramedžio uogų bei alyvuogių aliejai, vanduo ir soda - tik tai ir tesudaro tikrąjį Aleppo muilą!

Kiekvienais metais, kuomet yra spaudžiamas alyvuogių aliejus, Aleppo souk'e vyksta tas pats ritualas: aliejus su vandeniu ir šarmu yra lėtai keletą dienų verdamas dideliuose akmeniniuose puoduose - vyksta vadinamas saponifikacijos procesas. Šiuo muilo gamybos proceso metu temperatūra nėra aukšta tam, kad būtų išsaugomos visų sudedamųjų dalių vertingos savybės. Kuomet susidaro vientisa masė, ji praturtinama lauro medžio uogų aliejumi. Atšalusi masė yra išlyginama ir supjaustoma, tuomet muilas yra džiovinamas saulėje ir vėjyje ne mažiau kaip 9 mėnesius(!).

Muilas garsus savo legendiniu kietumu, todėl neabejotinai nustebins savo nepaprastu skalsumu. Net sudrėkinto muilo neįspausite - toks kietas jis yra! Aleppo muilas net 6 kartus skalsesnis nei įprastas muilas!

Nuo senų laikų šis muilas yra kubo formos, su įspaustu jį gaminusio amatininko antspaudu.

 

Aleppo muilas garsėja savo specifiniu kvapu, kietumu ir tuo pačiu minkštumu bei švelnumu, antiseptinėmis savybėmis.

Muile esantis lauramedžio uogų bei alyvuogių aliejai puikiai drėkina, maitina bei minkština odą, atverdami poras leidžia pajusti gilų ir efektyvų prausimąsi.

Rekomenduojama. Šis Aleppo muilas praturtintas dideliu Negyvosios jūros purvo kiekiu (ingredientų sąraše jis įrašytas antroje vietoje!), kuris šalina toksinus, gerina medžiagų apykaitą, reguliuoja odos pH ir vandens kiekį organizme, tonizuoja ir jaunina. Prauskitės juo vonioje arba pirtyje.

Aleppo muilas yra puiki priemonė prižiūrėti aknės, psoriazės, egzemos pažeistą odą. Užtenka muilo puta patepti pažeistas odos vietas ir palaikyti 2-3 minutes, tuomet nuplauti drungnu vandeniu.

Labai tinka ant nugaros esant spuogeliams.

Šis Aleppo muilas gali būti naudojamas vietoje veido kaukės (leisti išdžiūti laikant 1 min., po to nuplauti vandeniu). 

Prieš atliekant depiliaciją oda turi būti tinkamai tam paruošta, todėl nuplauti visus nešvarumus bei pašalinti negyvas odos ląsteles puikiai galėsite naudodami natūralią lufą plaušinę bei net ir jautriausiai odai tinkantį Aleppo muilą - tokia procedūra apsaugo nuo ataugančių plaukelių įaugimo į odą.

Jums siūlomas Aleppo muilas yra atkeliavęs iš Sirijos, o unikalų Aleppo muilo gamybos procesą galite išvysti štai čia (verta pamatyti!).

Sudėtis alyvuogių aliejus (Sodium Olivate), Negyvosios jūros purvas (Maris Limus), lauramedžio aliejus 17% (Sodium Laurate), vanduo (Aqua), sodos hidroksidas (Sodium Hydroxide)
P

2021-03-27

Paulina

Kadangi mano oda sausa, šį muilą pirkau su mintimi naudoti vietoj šveitiklio kartą ar du per savaitę. Kol kas ši taktika pasiteisino. Po plovimo oda per daugiausiai neišsausėja ir nesiprašo kito šveitiklio

V

2016-09-08

Violeta

As tiesiog isimylejau sita muila. Puikiai sprendzia odos problemas (spuogelius, atopini dermatita, maziau riebaluojasi veidas), visada turiu ji savo vonioje. Net dukryte juo maudau. Aciu jums uz toki atradima. Rekomenduoju.

E

2012-05-21

Erika

Labai geras muilas gydant gyvus spuogelius. As kiekviena ryta prausiuosi juo veida, tai oda pradejo maziau riebaluotis ir blizgeti ( bet neissausejo). Ir isvis nusiprausus oda tokia minksta ir svelni palieka.

    Rašykite komentarą: