naturalus-muilai

Aleppo muilas su 30% lauramedžių aliejaus

9,97 €

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (0)

Bendra Aleppo muilo charakteristika. Arabų vadinamas "žaliuoju auksu"...

Kartais vadinamas tiesiog alyvuogių arba Kleopatros muilu.

Aleppo muilas gimė dar Antikos laikais, viename seniausių pasaulyje, keturis milijonus gyventojų turinčiame Aleppo mieste, Mesopotamijoje. Allepo muilas simbolizuoja tūkstantmečius kultūros ir istorijos. Šiandien Aleppo muilas tebėra gaminamas tuo pačiu tradiciniu būdu, perduodamu iš kartos į kartą Aleppo muilo gamintojų šeimose.

Šis nuostabus muilas, kuris atkeliavo iš tūkstančio ir vienos nakties šalies, yra vietinių amatininkų kelis tūkstantmečius trukusių tradicijų bei darbo rezultatas. Aleppo muilo gamybos procesas bei sudėtinės dalys niekada nebuvo pakeistos, todėl naudodami šį muilą mes tarsi trumpam sugrįžtame į praeitį...

Šis autentiškas muilas tiesiai iš Mesopotamijos į vakarus pirmą kartą buvo atvežtas kryžiuočių. Todėl Aleppo muilas iki šių dienų išliko geriausias pasaulyje natūralių muilų pavyzdys.

Kiekvienais metais, kuomet yra spaudžiamas alyvuogių aliejus, Aleppo souk'e vyksta tas pats ritualas: aliejus su vandeniu ir šarmu yra lėtai keletą dienų verdamas dideliuose akmeniniuose puoduose - vyksta vadinamas saponifikacijos procesas. Šiuo muilo gamybos proceso metu temperatūra nėra aukšta tam, kad būtų išsaugomos visų sudedamųjų dalių vertingos savybės. Kuomet susidaro vientisa masė, ji praturtinama lauro medžio uogų aliejumi. Atšalusi masė yra išlyginama ir supjaustoma, tuomet muilas yra džiovinamas saulėje ir vėjyje ne mažiau kaip 9 mėnesius(!). Muilo išorė paruduoja, o vidus lieka charakteringos žalios spalvos (žr. nuotrauką).

Muilas garsus savo legendiniu kietumu, todėl neabejotinai nustebins savo nepaprastu skalsumu. Net sudrėkinto muilo neįspausite - toks kietas jis yra! Aleppo muilas net 6 kartus skalsesnis nei įprastas muilas!

Nuo senų laikų šis muilas yra kubo formos, su įspaustu jį gaminusio amatininko antspaudu.

 

Aleppo muilas garsėja savo specifiniu kvapu, kietumu ir tuo pačiu minkštumu bei švelnumu, terapinėmis savybėmis.

Šiame muile esantis lauramedžio uogų bei alyvuogių aliejai puikiai drėkina, maitina bei minkština odą, atverdami poras leidžia pajusti gilų ir efektyvų prausimąsi.

Lauro uogų aliejaus kiekis muile lemia jo kokybę ir veiksmingumą, todėl žinotina, jog Aleppo muiluose lauramedžio aliejaus būna nuo vos kelių iki kelių dešimčių procentų. Kuo lauramedžio aliejaus muile daugiau, tuo tamsesnis yra Aleppo muilas ir tuo jautresnei, sausesnei odai jis labiau tinka! Šiame muile lauramedžio net 30%, jis skirtas itin sausos, jautrios, suirzusios odos priežiūrai.

Rekomenduojama. Labiausiai rekomenduojamas sausai, itin sausai, suirzusiai odai.

Šis labai švelnus muilas tinka pačioms jautriausioms odoms, veido ir kūno priežiūrai, plaukams trinkti, skalbimui.

Aleppo muilas yra puiki priemonė prižiūrėti aknės, psoriazės, egzemos pažeistą odą. Užtenka muilo puta patepti pažeistas odos vietas ir palaikyti 2-3 minutes, tuomet nuplauti drungnu vandeniu.

Aleppo muilas gali būti naudojamas vietoje šampūno (vieną du kartus savaitėje), veido kaukės (leisti išdžiūti laikant 1 min., po to nuplauti vandeniu), o taip pat vietoje skutimosi putų.

Prieš atliekant depiliaciją oda turi būti tinkamai tam paruošta, todėl nuplauti visus nešvarumus bei pašalinti negyvas odos ląsteles puikiai galėsite naudodami natūralią lufą plaušinę bei net ir jautriausiai odai tinkantį Aleppo muilą - tokia procedūra apsaugo nuo ataugančių plaukelių įaugimo į odą.

Nuo 2011 m. Aleppo muilas įgijo saugomos kilmės vietos ir geografinės nuorodos statusą.

Šis Aleppo muilas yra originalus, pagamintas Sirijoje, Alepo mieste, laikantis tradicinio gamybos būdo ir vietos reikalavimų. Tiekiamas firminėje pakuotėje, paženklintoje specialiu ženklu, patvirtinančiu tradicinį muilo gamybos būdą ir kilmės vietą.

Dėka sudėtyje esančio didelio kiekio ypatingojo laurų aliejaus, yra išskirtinai aukštos kokybės, kas leis pajusti skirtumą tarp kitų bandytų Aleppo muilų!

Unikalų Aleppo muilo gamybos procesą galite išvysti štai čia (verta pamatyti!).
Sudėtis alyvuogių aliejus (Sodium Olivate), lauramedžių aliejus (Sodium Laurate), vanduo (Aqua), glicerinas, sodos chloridas (Sodium Chloride), sodos hidroksidas (Sodium Hydroxide)

    Rašykite komentarą: