kietieji-muilai-gabaliniai-muilai

Afrikietiškas juodasis muilas

6,97 €

  • 75 g

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (2)

Bendra informacija apie juodąjį Afrikos muilą. Juodasis muilas Afrikoje naudojamas nuo neatmenamų laikų, o ypatingas jo gamybos receptas perduodamas iš kartos į kartą tam, jog būtų išvengta prastų šio unikalaus muilo kopijų. Kiekviena šeima ar gentis naudoja individualų šio muilo gamybos būdą, minimaliai nukrypdama nuo per šimtmečius nusistovėjusio recepto.

Juodasis muilas gaunamas jo gamybos procese panaudojant vietinio derliaus augalų pelenus, kakavos pupelių lukštus, palmių lapus, taukmedžių ar bananų žieves. Pirmiausiai lapai bei žievės yra džiovinami saulėje, vėliau katile ant laužo liepsnos arba tiesiog puode ant viryklės visa tai skrudinama palaikant pastovią temperatūrą, kuri yra labai svarbi, siekiant išgauti reikiamą muilo spalvą, tekstūrą bei kvapą. Toliau pilamas vanduo bei įvairūs, tokie kaip taukmedžio, kokosų ar palmių aliejai. Viskas yra kruopščiai maišoma mažiausiai parą (!). Vėliau ši muilo masė paliekama kelioms savaitėms brandintis.

Tikrasis tradicinis juodasis muilas gimsta Vakarų Afrikoje ir niekur kitur pasaulyje! Tik Ganos muilas yra juodojo muilo originalas!

Juodojo muilo sudėtis yra visiškai natūrali, o tamsią spalvą įgauna natūraliai muilo gamybos proceso metu, tai jokiu būdu nėra dirbtinai išgauta spalva, naudojant dažomąsias medžiagas ar anglį. Šarmas, naudojamas šio muilo gamybos procese, gaunamas iš džiovintų kakavmedžio pupelių lukštų pelenų.

Dėka natūralios kilmės ingredientų juodasis muilas laikomas vienu sveikiausių muilų. Jis labai gausiai putoja, yra švelnaus žemės aromato.

 

Šis muilas susideda ne tik iš saponifikuotų, bet ir NEsaponofikuotų aliejų (konkrečiai - praturtintas NErafinuotu kakavos sviestu), kas lemia muilo kokybę ir didesnį odos nesausinimo faktorių. Todėl skirtingų gamintojų gabaliniai juodieji muilai visada skiriasi kokybe.

Tai gausiai putojantis, labai skalsus, odą valantis muilas.

Rekomenduojama. Juodasis muilas tinka visų tipų, o taip pat ir vaikų odos priežiūrai. Jį gali naudoti įvairaus amžiaus žmonės.

Juodasis muilas drėkina ir minkština kūno odą, gerina išbertos, egzemos paveiktos odos būklę.

Šiuo muilu galima prausti riebią veido, T zonos odą, nes jis padeda išvengti spuogelių, inkštirų. Ypač rekomenduojamas, norintiems išvengti spuogelių, esančių ant nugaros.

Juodasis Afrikos muilas arba mėgstamas, arba ne. Vieniems jis sausina odą, kitiems drėkina, tretiems – nepamainomai valo ją. Ir vis tik yra kosmetologių, kurios jau ne vienerius metus odos priežiūrai savo klientėms siūlo būtent šį Naturatos muilą. Tad kodėl nepamėgti?

Vertinant skirtingą patirtį, naudojant juodąjį muilą, vis tik labiau tinkantis riebios odos priežiūrai - kiekvienas turėtų išbandyti šį muilą asmeniškai, nes tai subjektyvu, o produktas tikrai unikalus...

Muilo forma gali skirtis nuo esamos nuotraukoje!

Sudėtis Sudėtis: Nerafinuotas kakavos sviestas, Saponifikuotas kokosų aliejus, Vanduo, Saponifikuotas taukmedžio sviestas. INCI: Theobroma cacao, Potassium palm kernelate, Aqua, Butyrospermum parkii.
I

2021-07-15

Inga

Nuostabus visam veidui,kūnui ir net plaukams,oda sausa,bet po prausimosi atrodo,kad patepta kremuku,nežinau,bet pradėjus naudoti oda tapo lyg šilkinė,tokio efekto neturėjo nė vienas iš nat.naudotų muilų...super.


S

2011-01-12

Snieguolė

Tai skalsus, geras putojantis muilas. Mano oda sausa, todėl jį labiau renkuosi plaunant riebią galvos odą. Plauna puikiai, plaukai žavingai krenta, tačiau labai svarbu išskalauti parūgštintu vandeniu, kitaip norimo rezultato galima nesulaukti.

    Rašykite komentarą: