geliu-vandenys

Ekologiškas ramunėlių vanduo (purškiamas)

11,00 €

Šiuo metu turime: 1 vnt. Šiuo metu prekės neturime.

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (2)

Dažniausiai ramunių hidrolatai nedvelkia ramunėlėmis, o pasižymi specifiniu aromatu. Tik ne šis - vienas labiausiai Naturatos mėgstamų hidrolatų, dvelkiantis tikrų tikriausiomis ramunėlėmis!

Natūralių gėlių vandenų negalima painioti su aromatiniais vandenimis, kurie sukuriami laboratorijose iš vandens ir įvairių cheminių ar botaninių junginių.

Šis ramunėlių vanduo yra grynas produktas su ištirpusiomis žiedų aromatinėmis medžiagomis, be alkoholio, be sintetinių priedų ir kvapų, neskiestas.

Rekomenduojama. Tinka visiems odos tipams, o itin jautrios, raustančios, į alergiją linkusios odos tipams.

Dėl savo antiuždegiminių ir dezinfekuojančių savybių visų pirma ypatingas akims. Ramunių vandeniu galima raminti išbrinkusius vokus, pavargusias akis, o ypač nuo televizoriaus ar kompiuterio. Naudojamas maišelių po akimis ar akių paraudimo, infekcijos mažinimui.

Ramunėlių hidrolatas labai panašus į levandų.  Jis turi raminamųjų, priešuždegiminių ir skausmą malšinančių savybių, todėl tinka jautrios, suirzusios, sausos odos priežiūrai (tačiau sausos odos priežiūrai jo nereikėtų naudoti ilgą laiką).

Tinka alergijos kamuojamiems  - egzemų, dilgėlinių, besilupančios, niežtinčios - odos plotams tepti.

Ramunių vanduo kaip vazokonstriktorius (kraujagysles siaurinantis veiksnys) gali padėti sumažinti dėl išsiplėtusių kapiliarų, rožinės atsiradusį skruostų raudonį.

Taip pat pasižymi švelniai sutraukiančiomis savybėmis, todėl tinka ir mišrios, spuoguotos odos priežiūrai.

Ramunėlių hidrolatas vienas arba sumaišytas su levandų vandeniu mažina uždegimą nudegus saulėje.

Taip pat gali būti naudojamas įtrūkusių spenelių, kūdikių odos priežiūrai.

Naudojimas. Hidrolatu sudrėkintu vatos diskeliu valyti veidą, norint sudrėkinti ir tonizuoti veido odą, taip pat užbaigiant makiažo valymo procedūrą, karštomis vasaros dienomis, po saulės vonių ar maudynių baseine; leisti natūraliai išdžiūti, kad hidroliate esančios bioaktyvios medžiagos įsigertų į odą.

Kremą  tepkite ant drėgnos, pvz., hidrolatu apipurkštos odos - kremas naudosis skalsiau, be to lengviau ir geriau įsigers į jau sudrėkintą, minkštesnę odą.

Sudėtis ekologiškas ramunėlių vanduo (Chamomilla recutita)
K

2013-11-18


Man labai patiko naudoti šį vandenuką, jis labai švelnus mano probleminei odai. Teko daryti ir kompresus sualergizuotoms akims. Išties apramino. Ir šiaip kompresai pavargusioms akims su šiuo vandenuku labai gerai atpalaiduoja.

Ž

2011-01-26


Švelniai ir aiškiai dvelkia ramunėlėmis ir tai yra labiausiai mano mišriai odai tinkantis hidroliatas. Nusivalius odą šiuo vandeniu, oda lieka tarsi papudruota biria pudra, keistas jausmas, o hidroliatas tikrai išskirtinis!

    Rašykite komentarą: