geliu-vandenys

Ekologiškas rožių vanduo

7,70 €

11,00 €

0 vnt. Šiuo metu prekės neturime.

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (8)

Iš asmeninės patirties. "Neapkenčiau rožių ir jų kvapo. Niekada nepirkau nieko, kas tik buvo susiję su šiomis gėlėmis. Pirmuosius rožių produktus vertinau gan skeptiškai ir pripažinsiu, jog nė nebandžiusi buvau prieš juos nusistačiusi. Kone brangiausios mūsų prekės - rožių kremo - nesinorėjo „įsileisti" į plačias Natura naturata parduotuvės erdves. Tačiau paklausiusi vieno specialisto, pasak kurio perkama viskas, kas tik susiję su rožėmis, įsileidau. O kai rožių produktai tapo perkami taip, jog teko ieškoti vietos naujai prekių kategorijai „Rožių produktai", suklusau, klausiau ir ieškojau atsakymo. Radau. Tiesa, ne iš karto, o kur kas vėliau ir, sakyčiau, visai netikėtai.

Kaip įprastai gavome naują užsakytų prekių siuntą, kurią reikėjo patikrinti ir sutvarkyti. Atidarius vieną dėžę pasklido dieviškas kvapas - buvo išsipylęs nedidelis kiekis šio rožių vandens. Dėžė dar ilgą laiką dvelkė rožių aromatu, dėl ko kiekvieną kartą su didžiausiu pasimėgavimu tekdavo įkvėpti jo.

Dabar jau galiu sakyti, jog dievinu rožes ir jų kvapą, o į odos priežiūros priemones, pavadintas šių gėlių vardu, kreipiu kone didžiausią dėmesį."

 

Rožės ir jų esencijos turi begalę kvapo variantų. Šio rožių vandens kvapas svaiginančiai dvelkia rožėmis ir yra su niekuo nesulyginamas!

Distiliavimui rožės renkamos anksti ryte, dar su rasa. Damaskinių rožių žiedai specialiai distiliuojami tik šiam rožių vandeniui gauti.

Šis rožių vanduo yra ekologiškai švarus, grynas produktas su ištirpusiomis žiedų aromatinėmis medžiagomis, be alkoholio, be sintetinių priedų ir kvapų, neskiestas.

Natūralus, rožėmis dvelkiantis vanduo, vadinamas odos eliksyru, puikiai sudrėkins, nuramins, harmonizuos ir tonizuos veido odą.

Rekomenduojama. Tinka visiems, o itin sausos, probleminės, paraudusios, brandžios, jautrios odos priežiūrai.

Rožių vanduo stimuliuoja odos regeneraciją, padeda išlaikyti reikiamą odos pH lygį. Veikia vėsinamai, raminamai, saugo nuo uždegimo. Tai švelni antiseptinė ir sutraukiamoji priemonė.

Rožių vandenį gali drąsiai naudoti net ir turintieji pačią jautriausią, sausiausią odą.

Rožių hidrolatas puikiai tinka su išsiplėtusiais paviršiniais kapiliarais odos priežiūrai.

Juo suvilgytus vatos tamponus galima uždėti ant akių vokų - tai gaivina akis ir leidžia joms pailsėti, be to, rožių vanduo yra gera priemonė sergant konjunktyvitu.

Gali būti naudojamas kaip alternatyva vietoje kremo po skutimosi.

Taip pat naudojamas plaukų priežiūrai, nes juos minkština ir padeda išlaikyti žvilgesį.

Naudojimas. Purkšti ant veido arba hidrolatu sudrėkintu vatos diskeliu valyti veidą, norint sudrėkinti ir tonizuoti veido odą, taip pat užbaigiant makiažo valymo procedūrą, karštomis vasaros dienomis, po saulės vonių ar maudynių baseine; leisti natūraliai išdžiūti, kad hidroliate esančios bioaktyvios medžiagos įsigertų į odą.

Kremą  tepkite ant drėgnos, pvz., hidrolatu apipurkštos odos - kremas naudosis skalsiau, be to lengviau ir geriau įsigers į jau sudrėkintą, minkštesnę odą.

Paeksperimentuokite ir pabandykite hidrolatus naudoti esančiuose tiek butelėliuose su kamšteliu, tiek su purškikliu.

Hidrolatas, esantis buteliuke su kamšteliu naudojamas gėlių vandeniu sudrėkinus vatos diskelį, su purškikliu - kvapnų vandenį purškiant tiesiogiai ant veido.

Kiekvienas naudojimo variantas turi savų privalumų.

Buteliukas su kamšteliu kainuoja pigiau, o prireikus jame esantį vandenį lengvai perpilame į butelėlį su purškikliu. Hidrolatu iš butelėlio su kamšteliu sudrėkiname vatos diskelį ir šį būdą naudojame rytais, nes atrodo, jog tik taip vatos diskelis, o kartu ir oda labiausiai sudrėkinama. Be to, tik tokiu būdu yra „paguldomos" sausos odos pleiskanėlės.

Hidrolatą iš buteliuko su purškikliu naudojame kai veido odą tepame kremu tam, kad kremas lengviau įsigertų į apipurkštą odą, taip pat vakarais ar tiesiog panorus to malonaus jausmo, kuomet gaivia dulksna kvapnus vanduo padengia odą...

Tiekiamas buteliuke, pagamintame iš medžiagos be kenksmingų ftalatų, su patogiai atsikemšančiu, dozuojančiu kamšteliu. 

 ! Šio vandens galite įsigyti 100ml (stiklo buteliukas) bei 250ml (plastikinis (be kenksmingų ftalatų) buteliukas) pakuotėse (rinktis kiekio indikatoriuje viršuje). 

Sudėtis ekologiškas rožių vanduo (Rosa Damascena)
N

2014-09-24


Atsiliepimas, atsiųstas el. paštu: "Man jis labai patiko :) Toks labai gaivus ir švelnus... Puikus pojūtis užsipurškus."

V

2014-08-09


Kiek bandžiau kitų gamintojų rožių hidrolatų, šitam nė vienas neprilygsta. Kvapas nepakartojamas.

V

2013-10-17


Vienas iš mėgstamiausių mano produktų, kuriuos perku iš "Naturatos". Bandžiau keletą kitų gamintojų rožių hidroliatų, bet šitas yra nepakartojamo kvapo, švelnus, tyras :) Naudoju vietoj toniko jau antrus metus.

Daugiau komentarų

N

2014-09-24


Atsiliepimas, atsiųstas el. paštu: "Man jis labai patiko :) Toks labai gaivus ir švelnus... Puikus pojūtis užsipurškus."

V

2014-08-09


Kiek bandžiau kitų gamintojų rožių hidrolatų, šitam nė vienas neprilygsta. Kvapas nepakartojamas.

V

2013-10-17


Vienas iš mėgstamiausių mano produktų, kuriuos perku iš "Naturatos". Bandžiau keletą kitų gamintojų rožių hidroliatų, bet šitas yra nepakartojamo kvapo, švelnus, tyras :) Naudoju vietoj toniko jau antrus metus.

E

2013-07-14


Man jis labai patinka. Taip svelniai nuvalo ir sudrekina veida, nedirgina odos.

K

2013-05-03


Prieš kokius 5 metus teko lankytis Bulgarijoje, rožių laukuose, "ragauti" iš to tikrojo, geriausio, vertingiausio pasaulyje rožių aliejaus pagamintus produktus. Pabaigusi parsivežtus produktus ilgai ieškojau, bandžiau, kad atitiktų būtent tą kvapą ir tą poveikį. Pagaliau radau:). Šio vandens nebekeisiu į jokį kitą rožių vandenį (nebent vėl pavyktų nuvykti į Bulgariją:))! Ateity be abejonės planuoju išbandyti ir kitus jūsų parduotuvėje esančius rožių produktus.

I

2013-04-01


Nuostabus vanduo o dar nuostabesnis kvapas išsitepu ir laukiu kol nudžius nes taip skaniai kvepia tarsi uostytum rožės žiedą ir tik po to kartais tepu aliejuką

D

2011-03-08


Naudoju šį vandenį, patinka, skanus kvapas. Sudrėkinu juo veidą ir tada tepu veido kremą, gerą aliejų ar taukmedžio sviestą.

R

2011-01-06


Net negalima lyginti pvz su Lancome tonikais, šitas be konkurencijos

Mažiau komentarų

    Rašykite komentarą: