veido-kremai

Rožių otto

18,00 €

  • 10 ml

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (11)

Mini ABC, vaikščiojantiems rožių soduose.

Pirma, žvilgtelėkite į rankose laikomo butelaičio ingredientų sąrašą. Visada. Apie kokį gryną rožių aliejų gali eiti kalba, jei ingredientų sąrašas susideda iš šešių ar dvidešimt šešių ingredientų?!

Antra, produktas, pavadintas rožių aliejumi dažniausiai ‚nešioja‘ tik rožių aliejaus pavadinimą. Gerai, jei produktas kokybiškas ir vertas vadintis rožių aliejumi (nors jį sudaro ne tik "rožiniai" ingredientai), kaip, pvz. mūsų Akamuti rožių aliejus, kurio sudėtyje dominuoja erškėtrožių aliejus, be to papildytas ir grynuoju rožių otto. Tačiau rinkoje apstu tokių, kurie tik minimaliai praturtinti kokiu nors rafinuotu erškėtrožių aliejumi arba dar blogiau – sintetiniu rožių aromatu.

Trečia. Ar žinote, jog 1ml grynojo rožių aliejaus kaina rinkoje viršija 30€? Maža to, grynas rožių aliejus yra tamsus, kietas net vidutinėje kambario temperatūroje, be to stiprios koncentracijos. Ir tik buteliuką su šiuo aliejumi pašildžius rankose pirmiausia jis tik sutirštėja.

Tad grynas rožių aliejus retai naudojamas grynuoju jo pavidalu. Būtent dėl šių priežasčių tokie populiarūs rožių ir augalinių aliejų deriniai.

Tai Akamuti įkūrėjos Lindsey Hedges mėgstamiausias produktas, kurį ji įvardino kaip išskirtinį ir be galo mėgstamą.

Į klausimą "koks yra mėgstamiausias Akamuti produktas?", ji atsako štai taip: "Sunkus klausimas! Juk nuomonė keičiasi laikas nuo laiko! Aš turiu daug favoritų, tokių kaip kokoso aliejus ar taukmedžio sviestas, nes jie – daugiafunkciniai. Tačiau manau, jog esu tiesiog įsimylėjusi viską, kas sudėtyje turi rožių otto! Jūs visada rastumėte rožių aliejaus buteliuką mano rankinėje. Mėgstu naudoti jį vietoje rankų ar veido kremo, kai išėjusi iš namų jų neturiu po ranka, be to, jis kvepia dieviškai. Man patinka terapinės rožių savybės, jų skleidžiamas aromatas... absoliučiai viskas, susiję su jomis!"

Neskiestas, švelniai ir kartu prabangiai kvapnus, grynas botaninis produktas.

Žinia, rožių aliejus nevadinamas eteriniu - priklausomai nuo jo išgavimo būdo, jis vadinamas arba rožių otu, arba rožių absoliutu.

Kiekvienas šio aliejaus lašas - ypatingas. Skirtingai nei rožių absoliutas, kuris išgaunamas ekstrakcijos panaudojant tirpiklius (per rožių žiedlapius leidžiant stipriai veikiančią cheminę medžiagą, kurios likučiai išlieka aliejuje) metodu, šis rožių eterinis aliejus gaunamas distiliacijos būdu iš rožių žiedų ir turi šviežią svaiginantį aromatą. Tai šimtametes tradicijas turintis kvapnaus aliejaus išgavimo būdas. 

Rose otto išgaunamas iš Damasko rožių žiedlapių, kurie renkami rankomis anksti ryte, dar su rasa. Damasko rožės auga garsiajame Rožių slėnyje, kuris plyti tarp Balkanų ir Sriednagora kalnų...

Damaskinių rožių žiedai specialiai distiliuojami rožių aliejui ir vandeniui gauti. Prireikia net 4 kg rožių lapelių tam, kad būtų gauta 1l rožių aliejaus - būtent tai įtakoja aukštą tikrojo rožių absoliuto kainą (1ml grynojo rožių otto kaina rinkoje siekia net 110 lt)!

„Senovinės Damasko rožės – mano mėgstamiausios. Ši gražuolė – tai Rosa Centifolia. Ši tūkstantis aštuoni šimtai šešiasdešimtųjų purpurinė Pergolese, čia gausiažiedė Botzaris, o va šita labai mažutė ir labai sena veislė Rose de Meaux.
<...> Fanatiškai išpasakojo apie turkišką, indišką rožes, paskui tyliąją bulgarišką, pasekė trumpą pasaką apie minkštą, princesišką Maroko rožę, galiausiai apie žalsvą prancūzišką, kuri labiausiai iš visų dvelkia lengvučiu dūmo ir pipirinės kvapu.“ (Ištrauka iš „Ilja. Paliesti Dievą“).

Rožė tikriausiai buvo pirmas žiedas, iš kurio buvo išgautas eterinis aliejus. Ji yra vadinama gėlių karaliene, o rožių aliejus - eterinių aliejų karaliumi.

Rožių aliejus yra išskirtinai sudėtingos cheminės sudėties, jame yra net 300 aktyviųjų komponentų, kurie sudaro net 86% aliejaus tūrio!

! Žinia visos aukščiau nurodytos gydomosios bei terapinės aliejaus savybės būdingos tik tikrajam rožių aliejui.

Kasmet kosmetikos pramonė sunaudoja didesnį kiekį rožių aliejaus, nei jo per metus išgaunama visame pasaulyje. Tai tik įrodo faktą, kad tai proga naudoti pigų sintetinį rožių aromatą.

Rekomenduojama. Tinka visiems odos tipams, bet ypač sausai, senstančiai, raustančiai, jautriai.  

Rožių aliejus yra puiki odos priežiūros priemonė. Veido odai suteikia malonią tekstūrą, skaistumą, pamaitina sausą odą, padeda išsaugoti drėgmę joje, lygina raukšles, taip pat veiksmingas esant išsiplėtusiems paviršiniams odos kapiliarams. Rožės vėsina ir švelniai sutraukia poras.

Jojobos aliejus pasižymi odos sebumą (riebumą) normalizuojančiomis, o rožių eterinis aliejus dar ir baktericidinėmis savybėmis, todėl šis otto puikiai tinka ir nešvarios, spuoguotos, problematiškos, tačiau kartu sausesnės odos priežiūrai.

Šis aliejus gali būti naudojamas vietoje prabangaus paakių, veido ar dekolte kremo.

Naudojimas. Kadangi tai yra rožių eterinio aliejaus ir vertingojo jojobos aliejaus mišinys naudoti galima gryną tepant aliejų tiesiog ant odos arba šiuo otto praturtinant kitą, pvz., erškėtrožių aliejų.

Riebios ar mišrios odos tipams rekomenduojama kelis aliejaus lašelius paskirstyti ant gėlių vandeniu apipurkštos odos.

Labai stabilus, ilgo galiojimo termino aliejus, naudojasi itin skalsiai dėka spec. kamštelio.

Sudėtis nerafinuotas jojobos aliejus (Simmondsia chinensis), 5% grynojo rožių otto (Rosa damascena)
R

2020-06-18


Absoliučiai įsimylėjusi šitą aliejų! Nusipirkau tik pabandyti, bet vos tik atsukau buteliuką, supratau - in love forever! Jis idealiai tiktų ypatingoms progoms, bet vos jis paliečia odą, norisi, kad kiekviena diena būtų TA ypatinga! Jei reikėtų vienu sakiniu apibūdinti šį nuostabų aliejų, pasakyčiau tik tiek - šitaip kvepianti oda sutverta bučiniams!

I

2015-08-18


Prisiskaičiau komentarų apie šį aliejų susigundžiau ir nusipirkau. Likau labai patenkinta! Net neįsivaizdavau, kad man gali taip patikti rožių kvapas! Ir pojūtis pasitepus labai geras! :)

O

2014-05-23


Nuostabus aliejus: puikiai tinka mano jautriai, lengvai suerzinamai, alergiskai odai! Man sis aliejukas pakeite visus kremus! Daugiau nebeperku nei veido, nei paakiu kremo, tik si nuostabu aliejuka! :)

Daugiau komentarų

R

2020-06-18


Absoliučiai įsimylėjusi šitą aliejų! Nusipirkau tik pabandyti, bet vos tik atsukau buteliuką, supratau - in love forever! Jis idealiai tiktų ypatingoms progoms, bet vos jis paliečia odą, norisi, kad kiekviena diena būtų TA ypatinga! Jei reikėtų vienu sakiniu apibūdinti šį nuostabų aliejų, pasakyčiau tik tiek - šitaip kvepianti oda sutverta bučiniams!

I

2015-08-18


Prisiskaičiau komentarų apie šį aliejų susigundžiau ir nusipirkau. Likau labai patenkinta! Net neįsivaizdavau, kad man gali taip patikti rožių kvapas! Ir pojūtis pasitepus labai geras! :)

O

2014-05-23


Nuostabus aliejus: puikiai tinka mano jautriai, lengvai suerzinamai, alergiskai odai! Man sis aliejukas pakeite visus kremus! Daugiau nebeperku nei veido, nei paakiu kremo, tik si nuostabu aliejuka! :)

R

2014-04-27


Nuostabus aromatas, labai taupiai naudojasi. Aš šį aliejuką pirkau paakių priežiūrai, tačiau čia jis man nepagelbėjo ( paakių oda kamuojama atopinio dermatito ). Tačiau naudoju jį veidui, tai pasitepus juo, veidas būna aksominis! Nesigailiu įsigijusi ir tikrai, manau, dar ne kartą nusipirksiu ;)

B

2014-03-13


Labai džiaugiuosi atradusi šį rožių stebuklą. Po truputį darausi nuo jo priklausoma:)) Veidas taip nuostabiai atsigavęs, skaistesnė oda tapo. Rytais keli lašeliai otto, vakare keli lašeliai Monoi gardenijos žiedų, ačiū Jums:)

K

2013-11-18


Prisidedu prie visų gražių žodžių apie šį aliejuką. Ypatingas poveikis, ypatingas kvapas, tas tikrasis rožių kvapas, su kuriuo susipažinau būdama Bulgarijoje, vietoje, kur yra vienos geriausių gamtos sąlygų augti vertingiausiomis savybėmis pasižyminčioms rožėms. Oda šviežia, gaivi, skaisti ir vėlgi tas kvapas, nuteikiantis jaustis pakiliai, prabangiai.

N

2013-10-10


El paštu atsiųstas atsiliepimas: „Kai pabaigsiu jau įsigytus produktus būtinai ir vėl įsigysiu pas jus. Vertinau natūralumą, tačiau niekaip nepavykdavo įsigyti gerų natūralių priemonių. Kai atradau jus, dabar jį vertinu dar labiau, nes kokybiškas daiktas tokiu ir liks.

Mano oda labai lepi, jautri, kiekvienas produkto, užtepto ant odos, kokybė visada atsiskleidžia ant odos reakcija. Buvau pripratusi prie cheminių kremų, daug buvo išbandyta, tačiau mano odai tiko tik pora firmų, turėjau juos keitinėti tarpusavyje, nes kitaip gal oda priprasdavo ir vėl parodydavo savo ragiukus. Jais reikėjo teptis po kiekvieno prausimosi ar po bet kokio odos sudrėkinimo.

Nusipirkus Naturatos aliejukų pradėjau daugiausia naudoti rožių otto. Pradžioje reikėjo teptis po keletą kartų per dieną (tai darydavau prieš išeidama iš namų ir darbe), o vakare odą tepdavau erškėtrožių, monoi ar moringų aliejumi, priklausomai nuo noro ir nuotaikos.

Kai įsigijau pas jus aliejukų nuo to odos tepimo laikotarpio iki dabar, mano oda (nežinau kaip paaiškinti) tikriausiai atsistatė po to cheminio alinimo ir dabar man odą teptis reikia tikrai nebe kas dieną, netgi būna tokių atvejų, drįsiu teigti, kad odos nereikia tepti net po dušo ar vonios.

Man asmeniškai buvo verta išlaukti šio laikotarpio dėl tokių rezultatų, kuriuos turiu dabar. Jojobos ir moringų aliejus dar naudoju plaukų kaukėms, patiko ir Aleppo muilas su rožėmis. Žodžiu, patiko viskas, ką įsigijau ir išbandžiau. Tai tokia mano trumpa istorija. Ačiū, kad esate, būkite ir toliau.“

N

2013-08-19


El paštu atsiųstas atsiliepimas: "Otto man taip patiko, kad pagalvojau, jog tikrai vertėtų parašyti atsiliepimą. Iš tikrųjų tai jis man taip tiko ir patiko, kad tepiau juo viską iš eilės: paakius, veido odą, dekolte ir netgi pilvą! Nuostabus produktas!”

N

2013-02-21


El paštu atsiųstas atsiliepimas: "Šis otto tikrai labai puikus! Pagaliau radau produktą, kuris svaiginančiai kvepia rožėmis. Iš tiesų išskirtinis produktas ir su niekuo nepalyginamas."

R

2012-11-26


Labai patiko sis roziu aliejus, keista kad tik vienas atsiliepimas apie si produkta yra. Is pradziu suzavejo roziu kvapas, veliau pasitepus oda isties tampa lygesne, skaistesne, ir kuri laika jauciamas roziu aromatas. Ypatingai pajutau gera poveiki paakiu odai-smulkios rauksleles keleta kartu panaudojus si alieju tarsi dingsta (uztenka vieno lasiuko abiems paakiams), o kurios yra didenes sumazeja. Kadangi aliejaus tik 10 ml, tai paciam veidui naudoju atskiedus su ersketroziu aliejumi, poveikis nuostabus.

N

2012-09-26


Atsiliepimas, pirkėjos rašytas Naturatos FaceBook'o puslapyje: "Kaip ir ne kartą rašiau, pasikartosiu - šis produktas nepaprastas ir ypatingas."

Mažiau komentarų

    Rašykite komentarą: