visos-katalogo-prekes

Tikrasis Aleppo muilas

6,00 €

7,50 €

  • 200 g

Klauskite apie prekę

Aprašymas

Sudėtis

Komentarai (7)

Bendra Aleppo muilo charakteristika. Arabų vadinamas "žaliuoju auksu", laikomas Marselio muilo protėviu.

Aleppo muilas gimė dar Antikos laikais, viename seniausių pasaulyje, keturis milijonus gyventojų turinčiame Aleppo mieste, Mesopotamijoje. Allepo muilas simbolizuoja tūkstantmečius kultūros ir istorijos. Šiandien Aleppo muilas tebėra gaminamas tuo pačiu tradiciniu būdu, perduodamu iš kartos į kartą Aleppo muilo gamintojų šeimose.

Šis nuostabus muilas, kuris atkeliavo iš tūkstančio ir vienos nakties šalies, yra vietinių amatininkų kelis tūkstantmečius trukusių tradicijų bei darbo rezultatas. Aleppo muilo gamybos procesas bei sudėtinės dalys niekada nebuvo pakeistos, todėl naudodami šį muilą mes tarsi trumpam sugrįžtame į praeitį...

Lauramedžio uogų bei alyvuogių aliejai, vanduo ir soda - tik tai ir tesudaro tikrąjį Aleppo muilą!

Šis autentiškas muilas tiesiai iš Mesopotamijos į vakarus pirmą kartą buvo atvežtas kryžiuočių. Todėl Aleppo muilas iki šių dienų išliko geriausias pasaulyje natūralių muilų pavyzdys.

Kiekvienais metais, kuomet yra spaudžiamas alyvuogių aliejus, Aleppo souk 'e vyksta tas pats ritualas: aliejus su vandeniu ir šarmu yra lėtai keletą dienų verdamas dideliuose akmeniniuose puoduose - vyksta vadinamas saponifikacijos procesas. Šiuo muilo gamybos proceso metu temperatūra nėra aukšta tam, kad būtų išsaugomos visų sudedamųjų dalių vertingos savybės. Kuomet susidaro vientisa masė, ji praturtinama lauro medžio uogų aliejumi. Atšalusi masė yra išlyginama ir supjaustoma, tuomet muilas yra džiovinamas saulėje ir vėjyje ne mažiau kaip 9 mėnesius(!). Muilo išorė paruduoja, o vidus lieka charakteringos žalios spalvos (žr. nuotrauką).

Muilas garsus savo legendiniu kietumu, todėl neabejotinai nustebins savo nepaprastu skalsumu. Net sudrėkinto muilo neįspausite - toks kietas jis yra! Aleppo muilas net 6 kartus skalsesnis nei įprastas muilas!

Nuo senų laikų šis muilas yra kubo formos, su įspaustu jį gaminusio amatininko antspaudu.

 

Aleppo muilas garsėja savo specifiniu kvapu, kietumu ir tuo pačiu minkštumu bei švelnumu, antiseptinėmis ir gydomosiomis savybėmis.

Šiame muile esantis lauramedžio uogų bei alyvuogių aliejai puikiai drėkina, maitina bei minkština odą, atverdami poras leidžia pajusti gilų ir efektyvų prausimąsi.

Rekomenduojama. Šis švelnus muilas tinka pačioms jautriausioms odoms, net ir kūdikių, veido ir kūno priežiūrai, plaukams trinkti, skalbimui.

Aleppo muilas yra puiki priemonė prižiūrėti aknės, psoriazės, egzemos pažeistą odą. Užtenka muilo puta patepti pažeistas odos vietas ir palaikyti 2-3 minutes, tuomet nuplauti drungnu vandeniu.

Aleppo muilas gali būti naudojamas vietoje šampūno (vieną du kartus savaitėje), veido kaukės (leisti išdžiūti laikant 1 min., po to nuplauti vandeniu), o taip pat vietoje skutimosi putų.

Prieš atliekant depiliaciją oda turi būti tinkamai tam paruošta, todėl nuplauti visus nešvarumus bei pašalinti negyvas odos ląsteles puikiai galėsite naudodami natūralią lufą plaušinę bei net ir jautriausiai odai tinkantį Aleppo muilą - tokia procedūra apsaugo nuo ataugančių plaukelių įaugimo į odą.

Jums siūlomas Aleppo muilas yra atkeliavęs iš Sirijos, jo sudėtyje yra apie 20% lauramedžio aliejaus, patikrintas Prancūzijos dermatologų.

Unikalų Aleppo muilo gamybos procesą galite išvysti štai čia.

Sudėtis alyvuogių aliejus (Olea europea), vanduo (Aqua), augalinis glicerinas, lauramedžio aliejus (Laurus nobilis), sodos hidroksidas (sodium hydroxide), natrio hidroksidas
N

2014-03-21


Atsiliepimas, atsiųstas el. paštu: "Prausiau juo vaiko kūnelį, malonus, nedžiovina odelės."

o

2013-04-08


vienintele prausimo priemone kuria naudoju savo vaikams,ir vietoj sampuno ir kitu muilu ar zeliu,jau labai ilgai naudojam tik aleppo ir nesiruosiam keisti,tik kartais isigyjam kita muilo rusi,net ir tas pigiausias aleppo muilas yra labai puikus.tiek kad pastebejau jog sis yra kieciausias ir skalsiausias is kitu naudotu

I

2012-10-03


O man isplovus plaukus siuo muilu, jie liko sunkus, tarsi pasiriebalave, sunku issukuoti.

Daugiau komentarų

N

2014-03-21


Atsiliepimas, atsiųstas el. paštu: "Prausiau juo vaiko kūnelį, malonus, nedžiovina odelės."

o

2013-04-08


vienintele prausimo priemone kuria naudoju savo vaikams,ir vietoj sampuno ir kitu muilu ar zeliu,jau labai ilgai naudojam tik aleppo ir nesiruosiam keisti,tik kartais isigyjam kita muilo rusi,net ir tas pigiausias aleppo muilas yra labai puikus.tiek kad pastebejau jog sis yra kieciausias ir skalsiausias is kitu naudotu

I

2012-10-03


O man isplovus plaukus siuo muilu, jie liko sunkus, tarsi pasiriebalave, sunku issukuoti.

I

2012-09-26


Plaunant plaukus putoja geriau, negu už ne kuriuos bandytus ekologinius ir ne tik šampūnus :) Beje, ir plaukai minkštesni...
Pradėjus muiluoti - pirmas įspūdis, kad rankoje laikau ne muilą, o patį aliejų: lyg ir riebaluota, bet nuplauna gerai...
Kitą kartą pirksiu skystą - lengviau naudoti plaukams :) O šiaip - dabar universalus produktas kelionei - vienas gabalėlis veidui, plaukams, kūnui... kiek vietos ir priemonių susitaupo :)

S

2012-01-17


Tai muilas, kurį išbandžius galiu mėginti tik dar geresnės sudėties... Šį muilą galiu drąsiai naudoti veidui ir kūnui. Jis sužavėjo visą šeimą. Panaudojus jaučiuosi lyg Egipto deivė, nereikia naudoti jokio aliejaus, sviesto ar kremo.
Puikus mano pasirinkimas.

V

2011-04-11


Labai malonu juo prausti veida ir kuna:)labai oda svelni tampa ir maloniai kvepia ir tikrai labai skalsus:)

E

2011-02-08


Švelnus, minkštas, riebus, skalsus.

Mažiau komentarų

    Rašykite komentarą: